آشنایی

بیوگرافی :

مهدی مهدیانی هستم. در روز بیست و هفتم شهریور ماه 1364 در شهر تهران متولد شدم.خانواده ای مهربان و دوست داشتنی دارم که همیشه پشتیبان و یاور من بوده و هستند.
از سال 1382فعالیت خود را با مطالعه، تحقیق و کار در رشته حسابداری آغاز نموده و در زمینه های مالی، مالیاتی، حسابرسی و مدیریتی به فعالیت و پیشرفت خود ادامه خواهم داد.
مفتخرم که در طی این سال ها با سازمان های کوچک و بزرگ و مدیران توانمندی همکاری موثر داشته و از تجارب ارزشمند آنها بهره مند شده ام و در جریان فعالیتهای خود، از این تجارب، استفاده می نمایم.
علاقه و انگیزه باالی بنده در این حرفه باعث شده در بین مشتریان و همکارانم، دوستانی بزرگ با تخصص هایی مختلف داشته باشم که یکی از عوامل پیشرفتمن می باشد.
از سال 1390به صورت جدی و حرفه ای، اقدام به تشکیل یک تیم کاری با جمعی از متخصصین حوزه های مختلف مالی نمودم و در پی آن برای بسیاری از دانشجویان و عالقمندان به این حرفه، کارآفرینی قابل توجهی صورت گرفت و برای بسیاری، زمینه یادگیری و پیشرفت فراهم شد.
در سال 1394 ،تاسیس شرکت بزرگی در حوزه مالی به ذهنم رسید که با برنامه ریزی و آماده سازی مقدمات آن در سال 1395 به لطف پروردگار، شرکت کلان حساب راه اندازی شد که شروع فعالیت هولدینگ کلان از همینجا صورت پذیرفت.هم اکنون با توجه به وسعت کار و گستردگی خدمات قابل ارائه، شرکت مزبور به شکل یک هولدینگ و مجموعه ای از چند شرکت مستقل، با نام تجاری “کلان”در زمینه های مختلف مالی، در حال فعالیت است. جهت اطالعات بیشتر میتوانید به وبسایت kalanholding.com مراجعه فرمایید.
یکی دیگر از علایق بنده، انتقال دانش و تجربیات خود به سایر عالقمندان مخصوصأ دانشجویان و مدیران جوان می باشد، لذا در زمینه آموزش و مشاوره نیز فعال بوده و هستم و در هولدینگ کالن نیز به صورت تخصصی به این امور پرداخته ایم.
اهداف بزرگی دارم که برای آن ها می جنگم و از نزدیک شدن به این اهداف، لذت می برم تا آینده ای شبیه رویاهایم بسازم. حمایت از همراهانم و همچنین کسانی که برای اهداف خود تالش می کنند را رسالت خود می دانم. امیدوارم این متن کوتاه از زندگی من، باعث برقراری ارتباطی سازنده میان من و شما دوست عزیز شده باشد.

به امید آینده ای زیبا
مهدی مهدیانی